Menu Zamknij

Twinset, a więc zestaw dwubutlowy, to popularne rozwiązanie sprzętowe stosowane przez osoby chcące przebywać pod dłużej i docierać głębiej, a także te ceniące sobie stabilną pozycję i komfort w trakcie nurkowania. Ze względu na bezpieczeństwo, które znacząco podnosi, jest to również niezbędny element wyposażenia podczas zaawansowanych kursów nurkowania i obowiązkowe narzędzie Divemasterów i Instruktorów. W ramach szkolenia nauczysz się prawidłowo dopasowywać uprząż do swego ciała, mądrze i świadomie konfigurować zestaw automatów oddechowych, zostaniesz zapoznany z procedurami bezpieczeństwa w przypadku awarii źródła gazu – Twojego lub partnera. Za jakiś czas, patrząc wstecz, dojdziesz niewątpliwie do wniosku, że szkolenie to było jednym z najważniejszych jakie odbyłeś w toku swojej nurkowej kariery – poziom wtajemniczenia, który wniósł w Twoje nurkowanie nową jakość. Nie zwlekaj !

  Przebieg szkolenia :

Kurs Twinset Diver trwa 2 dni. Składa się z części teoretycznej, w trakcie której poznasz wszystkie elementy składowe zestawu oraz nauczysz się jes odpowiednio dobierać i konfigurować.

W części praktycznej w trakcie 4 nurkowań zaprzyjaźnimy się z zestawem Twinset i nauczymy wszystkich procedur umożliwiających wykorzystanie w pełni zalet posiadania zdublowanych butli.

 Warunki uczestnictwa :

  • posiadanie stopnia min. Open Water Diver
  • brak problemów z pływalnością

 Cena : 700 PLN

 Cena zawiera :

  • Obsługa instruktora
  • certyfikat nurkowy
  • materiały
  • sprzęt na czas szkolenia