Menu Zamknij

Zdobycie licencji Nurka Zaawansowanego jest poświadczeniem nabytego doświadczenia, wiedzy i umiejętności. Certyfikat poświadczający przebycie tego poziomu da Ci możliwości nurkowania głębiej niż dotychczas oraz pozwoli na uczestnictwo w kolejnych poziomach szkoleniowych.

Kurs jest doskonałym przygotowaniem do uczestnictwa w szkoleniach ze strefy DivePro takich jak: divemaster, asystent instruktora lub też Instruktor Nurkowania.

Szkoła Nurkowania SCUBAFROG szkoli w kilku federacjach nurkowych. W każdej z nich wymagania wstępne do uczestnictwa w kursie są nieco inne, a po odbyciu szkolenia kwalifikacje są zależne od wybranej federacji lub też opcji.

Dbając o to, żeby Nasi kursanci byli usatysfakcjonowani dobieramy sposób szkolenia oraz kwestie programowe pod Życzenie Studenta, nie rezygnują jednocześnie z jakości szkolenia.

  Przebieg szkolenia :

W zależności od wybranej federacji przebieg szkolenia rózni się nieznacznie od pozostałych opcji.

Kurs IDF Advanced Open Water Diver – to 2 – 3 dniowy epizod, w trakcie którego wykonasz 6 nurkowań zawierających elementy szkoleniowe z zakresu specjalizacji Night Diver, Navigation Diver oraz Nitrox Diver. Zdobycie stopnia IDF AOWD możliwe jest również jeśli posiadasz już którąś z wymienionych specjalizacji lub je wszystkie. Zgłoś się do Nas. Dokończeniem kursu będzie przeprowadzenie szkolenia z brakującego zakresu i wykonanie 2 nurkowań do gł. 30 m.

Kurs SDI Advanced Scuba Diver – uzyskasz, gdy zdobędziesz 4 specjalizacje nurkowe. Po zgłoszeniu się do Nas i weryfikacji Twoich uprawnień zdobędziesz certyfikat SDI ASD. Jeśli masz brakujące specjalizacje dokończymy je. Czas kompleksowego kursu SDI ASD to 3 dni

CMAS P2 – szkolenie składające się z połączeń specjalizacji Deep oraz Rescue Diver. Czas szkolenia to 4 dni w trakcie, których podniesiesz swoje uprawnienia do głębokości 40m.

Szczegółowe opisy szkoleń znajdziesz w zakładkach dotyczących powyższych kursów