Menu Zamknij

Kursy DivePro to wszechstronne szkolenie, które ma wznieść umiejętności, wiedzę i świadomość kandydata na zupełnie nowy poziom. Jest to zarazem pierwszy krok na ścieżce zawodowej, dedykowany do wszystkich, którzy chcą nauczyć się pracy z ludźmi – zarządzania i dbania o bezpieczeństwo grup nurkowych. Jeśli więc pragniesz przekonać się, jak wygląda życie profesjonalisty, który z pasji uczynił sposób na życie, szkolenie na stopień Divemastera jest właściwą ścieżką osobistego rozwoju. Dobry Divemaster bowiem jest wzorem dla wszystkich nurków, z którymi ma okazję pracować – zarówno pod względem umiejętności nurkowych, wiedzy, dbałości o bezpieczeństwo, jak i przestrzegania standardów.
W ramach wszechstronnego szkolenia nauczysz się rozwiązywać problemy związane z pracą z ludźmi o rozmaitych charakterach i temperamentach, pochodzącymi z różnych środowisk i używających różnego sprzętu, doprowadzisz do perfekcji swoje umiejętności ratownicze i nauczysz się zarządzania w sytuacjach kryzysowych.
Jako Divemaster możesz sprawdzić się w roli przewodnika, który zabiera pod wodę grupy nurków, asystuje przy szkoleniach i dzieli się swoją pasją z początkującymi. Poza tym ukończenie kursu Divemastera pozwoli Ci wziąć udział w kursie Instruktorskim. Jeśli dojdziesz do wniosku, że pragniesz odmiany w życiu, a woda skradła Ci serce do tego stopnia, że pragniesz dzielić się swoją pasją z innymi, to jesteś na właściwej drodze. Możliwości są niemal nieograniczone, a pracę znajdziesz w najpiękniejszych zakątkach świata, do których inni jeżdżą wyłącznie na wakacje. Spróbuj!