Menu Zamknij

Otchłań ma w sobie hipnotyzujący urok, który przyciąga nurków budząc w nich chęć zanurzania się coraz głębiej i głębiej.
Znajdujące się głębiej rafy są zwykle w lepszym stanie i zobaczyć na nich można zwierzęta, które unikają płycizn. Również wiele fascynujących wraków leży poniżej limitów dostępnych dla nurków początkujących. Nurkowanie głębokie, do granic nurkowania bezdekompresyjnego, może być nie tylko ekscytujące ale i bezpieczne dzięki właściwemu wyszkoleniu i umiejętnościom. W czasie zajęć nauczysz się planować i realizować nurkowania do głębokości 40 metrów, uwzględniając zarządzenia ilością gazu, rozpoznawanie objawów narkozy gazowej i działanie pod ich wpływem. Zapoznasz się także z zasadami doboru i konfiguracji sprzętu w zależności od przyjętego planu nurkowania i zastanych warunków.
Nikt z nas nie lubi ograniczeń. Zanurz się w głębinach!

  Przebieg szkolenia :

Kurs trwa 2 dni, w czasie których przebrniesz przez sesję teoretyczną, która przygotuje Cię do zaawansowanego planowania nurkowań na większe głębokości oraz wykonasz 4 nurkowania w wodach otwartych.

 Warunki uczestnictwa :

  • posiadanie stopnia IDF AOWD lub równoważnego innej federacji

Nasz wymóg to poprawna pływalność. Kurs Deep Diver wymaga od uczestnika bardzo dobrej kontroli pływalności. Nie przewidujemy podczas szkolenia poświęcania właściwych zagadnień programowych na trening pływalności 🙂

Jeśli uważasz, że masz problemy z pływalnością poćwicz lub zapisz się na warsztaty z pływalności

 Cena : 800 PLN

 Cena zawiera :

  • Obsługa instruktora
  • certyfikat nurkowy
  • materiały
  • sprzęt na czas szkolenia