Menu Zamknij

Nurkowanie nocne jest ulubioną formą nurkowania dla tych osób, które szczególnie cenią sobie możliwość obcowania z podwodną fauną i florą. Musisz bowiem wiedzieć, że noc to okres żerowania wielu organizmów, które za dnia pozostają ukryte przed wzrokiem ciekawskich. Obcowanie z mrokiem to również niezapomniane przeżycie dla samego nurka – możliwość zmierzenia się z własnymi lękami i pierwszy krok w kierunku nurkowań głębokich bądź w zamkniętych przestrzeniach – wszędzie tam, gdzie światło naturalne nie dociera, a nurkowanie odbywa się jedynie wśród romantycznych snopów latarek…

  Przebieg szkolenia :

Szkolenie składa się z części teoretycznej, w trakcie dowiesz się jak prawidłowo przygotować się do nurkowań w porze nocnej, poznasz elementy organizacji miejsca nurkowego oraz  w jaki sposób przeprowadzić bezpieczne nurkowanie nocne.

W części praktycznej składającej się z  2 nurkowań w porze nocnej, dowiesz się jak prawidłowo konfigurować dodatkowe wyposażenie oraz przećwiczysz elementy przygotowujące do nurkowań bez dostępu światła naturalnego.

 Warunki uczestnictwa :

  • posiadanie stopnia min. Open Water Diver

 Cena : 400 PLN

 Cena zawiera :

  • Obsługa instruktora
  • certyfikat nurkowy
  • materiały
  • sprzęt na czas szkolenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *